top of page

HAKKIMIZDA

Onok Grup olarak;

Endüstriyel ürünlerden, promosyon, spor malzemeleri, oyuncak ve daha bir çok alanda müşterilerimizin gereksinimlerini tek bir çatı altında yönetiyoruz. Gerek kendi üretim grubumuzla, gerekse uzun yıllardır çalıştığımız üretici ve diğer çözüm ortaklarımızla koordineli bir çalışma yürütüyor, müşterilerimizin taleplerine tam karşılık veriyoruz. Yıllardır ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden çalışıyor ve daima kendimizi geliştiriyor, yenileniyoruz.

Üretimimiz ve diğer ortak üretim süreçlerinin sorunsuz yürütülmesini sağlıyor, kaliteli ürün ve zamanında teslimat anlayışımız ile yolumuza devam ediyoruz. Bu etkileşim, sağlam süreç bilgisine, uygun teknolojilere, iyi işleyen arayüzlere ve en önemlisi en yüksek kalite için paylaşılan tutkuya bağlıdır. Sonuç: Üretim ve tedariklerimizi karşılıklı güven içerisinde şeffaf bir anlayış ile gerçekleştiriyoruz.


Okok Grup, üretim grubundaki ürünler dahil, tedarik süreçlerini yürüttüğü bir çok üründe, en etkili zaman tasarrufu ve kaliteli hizmet anlayışıyla üretim sürecini yöneterek tedarik edilmesini sağlar.

Tüm müşterilerimizin özelleştirilmiş ürün ve hizmet beklentilerine tam karşılığını veriyor ve kapı teslim çözümler sunuyoruz. 

bottom of page